اپل ایدی کارتی | خرید اپل ایدی کارتی | همه آنچه که درباره اپل ایدی کارتی باید بدانید؟! | خرید اپل ایدی معتبر | گارانتی بازگشت وجه

اپل ایدی کارتی | خرید اپل ایدی کارتی | همه آنچه که درباره اپل ایدی کارتی باید بدانید؟!

دسته بندی: اخبار
ارسال شده در ۲۵ مهر ۱۳۹۶ در ساعت ۱۱:۰۸ ب.ظ

اپل ایدی کارتی | خرید اپل ایدی کارتی

اپل ایدی کارتی

“اپل ایدی کارتی”

اولین سوالی که به ذهن خواننده ممکن است برسد، این است که اپل ایدی کارتی یعنی چی و چه تفاوتی با اپل ایدی آماده دارد ؟

در ادامه مطلب پاسخ تمامی سوالات خود را خواهید فهمید .

اپل ایدی کارتی چیست ؟

اپل ایدی کارتی همان اپل ایدی معمولی است که از قبل با ایمیل پیش فرض ساخته شده است.  مشخصات اپل ایدی شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیلی که با آن اپل ایدی  ساخته شده است ، پسوورد و رمز عبور اپل ایدی ، سوالات و جواب های امنیتی مربوط به اپل ایدی و گاها تاریخ تولد روی کارت چاپ می شود . سپس توسط یک لایه ی امنیتی ( پوشش اسکرچ ) پوشانده میشود . و بعضا برای جلب توجه و زیبایی در ویترین ها به صورت پک یا بسته بندی های شیک روانه ی بازار می شوند . شاید جالب باشد که بدانید اپل ایدی کارتی نه تنها در ایران بلکه در کشور هایی که تحت تحریم آمریکا و شرکت اپل هستند نیز به فروش میرسند .

امنیت کارت اپل ایدی ؟!

یکی از سوالات بسیار مهمی که در زمینه ی اپل ایدی کارتی مطرح می شود بحصث امنیت اپل ایدی های کارتی است . آیا کارت های اپل ایدی آماده امنیت دارند یا نه ؟

همانطور که گفته شد هر کارت اپل ایدی شامل مشخصات مربوط به خود است . شما می توانید با تغییر مشخصات اپل ایدی خود و تغییر رمز عبور و جواب های امنیتی و تاریخ تولد اپل ایدی امنیت آن را بالا برده به طوری که هیچ کسی نتواند به اپل ایدی شما دسترسی داشته باشد . آموزش تغییر مشخصات اپل ایدی اعم از تغییر پسوورد ، سوالات و جواب امنیتی و تاریخ تولد در سایت ما موجود است . با انجام این تغییرها میتوانید امنیت اپل آیدی خود را بالا برده و اجازه ی سو استفاده را به دیگران ندهید .

کدام کارت اپل ایدی را بخریم بهتر است ؟

برای خیلی ها این سوال پیش آمده که کدام نوع از کارت های اپل ایدی موجود در بازار را تهیه کنیم بهتر است ؟

در جواب این سوال بهتر است بگوییم که اپل ایدی هایی که در ساخت آن ها از ایمیل های رسمی همچون Yahoo ، Gmail ، mail یا mailfa استفاده شده اند بهتر هستند . برای اپل فرقی نمیکند که شما اپل ایدی را با چه ایمیلی بسازید یا بخرید اما اینگونه ایمیل های رسمی باعث میشود تا کار شما در ادامه راحت تر شود و در پشتیبانی به مشکل نخورید .

اپل ایدی کارتی هیچ تفاوتی با اپل ایدی اماده ندارد و تنها تفاوت آن این است که اطلاعات بر روی کارت چاپ شده است .

توصیه ما این است که برای ست کردن اپل ایدی کارتی بر روی ایکلاود  (icloud ) بهتر است قبل از اقدام به ست کردن آن نسبت به تغییر اطلاعات اپل ایدی اعم از پسوورد و جواب های امنیتی و تاریخ تولد اقدام کنید تا امنیت اپل ایدی کارتی تضمین گردد و با خاطری امن بر روی سرویس icloud ست شود . در صورت پایین بودن امنیت اپل ایدی احتمال آن که اپل ایدی توسط شخص دیگری باز شود بالا رفته و در صورتی که بر روی سرویس icloud ست شده باشد گوشی شما غیر فعال خواهد شد و از کار می افتد !