فروش اپل آیدی با تخفیف ویژه پاییزی در اپل آیدی لند | سرزمین اپل آیدی

فروش اپل آیدی با تخفیف ویژه پاییزی در اپل آیدی لند

دسته بندی: اخبار
ارسال شده در ۳ مهر ۱۳۹۶ در ساعت ۳:۵۷ ب.ظ

در صورتی که قصد خرید اپل آیدی دارید و تا کنون نسبت به آن اقدام نکرده اید پیشنهاد فروش اپل آیدی ویژه ی سرزمین اپل آیدی را از دست ندهید. به مناسبت شروع فصل پاییز در این جشنواره ویژه می توانید از تخفیف ویژه ما برای خرید اپل آیدی با ایمیل دلخواه استفاده نمایید.

فروش اپل آیدی

 

نحوه ی استفاده از تخفیف ویژه پاییزی فروش اپل آیدی

برای این کار کافیست پس از انتخاب ثبت سفارش از قسمت خرید اپل آیدی در صفحه ی وارد کردن مشخصات در قسمت کد تخفیف از کد تخفیف: fal398dkls استفاده نمایید. با استفاده از این کد تخفیف به میزان ۵٬۹۰۰ نومان تخفیف دریافت کرده و میتوانید اپل آیدی خود را به جای ۱۴٬۹۰۰ تومان تنها در ازای ۹٬۰۰۰ تومان دریافت نمایید. به دلیل این که در هنگام ساخت اپل آیدی با ایمیل شما کد تاییدی به منظور تایید هویت شما از جانب اپل برایتان ارسال می شود لطفا پس از طی کردن مراحل پرداخت هر زمان که به ایمیل خود دسترسی داشتید برای دریاف اپل آیدی خود با ما تماس حاصل نمایید.

ویژگی های اپل آیدی

اپل آیدی ساخته شده وریفای شده آمریکا و به همراه سوالات امنیتی بوده ،همچنین قابلیت اتصال به iCloud را نیز دارا می باشد. این محصول نیز مانند سایر محصولات فروشگاه دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. بنابراین شما می توانید با خیال راحت و در امنیت کامل اپل آیدی مورد نظرتان را خریداری نمایید.

أیا می توان از این کد تخفیف برای سایر محصولات نیز استفاده کرد؟

استفاده از کد تخفیف پاییزی تنها برای ساخت اپل آیدی ،اپل آیدی با گیفت کارت و اپل آیدی با ویزا کارت قابل استفاده است. و استفاده از آن برای سایر محصولات سایت امکان پذیر نمی باشد.

تخفیف پاییزی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

شما تا پایان مهر ماه ۹۶ قادر به استفاده از این کد تخفیف می باشید.